Awesome Image

Jezioro Zdworskie

Jezioro Zdworskie jest największym naturalnym zbiornikiem wodnym na terenie całego województwa mazowieckiego i jednym z akwenów Pojezierza Gostynińskiego nazywanego mazowieckimi Mazurami.

W jeziorze występują takie ryby jak: płoć, leszcz, krąp, okoń, ukleja, wzdręga, szczupak, sandacz, a nawet węgorz. Do legalnego wędkowania wystarczy karta wędkarska obowiązująca na danym terenie.

Jezioro Zdworskie to strefa ciszy, w której obowiązuje zakaz poruszania się transportem zasilanym silnikiem spalinowym.
Awesome Image

Bufet

Zapraszamy do naszego bufetu, gdzie znajdziecie Państwo, między innymi, napoję, słodycze, lody jak i podstawowe produkty spożywczo – chemiczne.
Awesome Image

Taras z widokiem na jezioro

Nasz taras z pięknym widokiem na jezioro to idealne miejsce na zjedzenie smacznego posiłku lub spokojne rozmowy przy kawie bądź herbacie.
Awesome Image

Jadłodajnia

W naszej ofercie znajdują się tradycyjne dania kuchni polskiej. W przystępnych cenach można zakupić duże, smaczne posiłki. Od nas każdy gość wyjdzie najedzony.
Awesome Image

Plaża z pomostem

Główną atrakcją naszego ośrodka jest 500 – metrowa plaża – częściowo piaszczysta, częściowo porośnięta trawą. Jej płytkie nabrzeże, sprawia że najmłodsze dzieci mogą się tam bezpiecznie bawić.

Długi drewniany pomost to idealne miejsce do opalania się i podziwiana najpiękniejszych w okolicy zachodów słońca
Awesome Image

Zjeżdżalnia Wodna

Na terenie ośrodka znajduje się długa na 50 metrów i wysoka na 10 metrów zjeżdżalnia wodna zakończona basenem, która zapewnia niezapomnianą zabawę wszystkim wczasowiczom, bez względu na wiek.
Awesome Image

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

W przystępnych cenach oferujemy wynajem sprzętu wodnego. Do państwa dyspozycji są rowery wodne – dwu- i czteroosobowe, kajaki i łodzie wiosłowe.
Awesome Image

Plac zabaw
Salon gier

Do dyspozycji naszych najmłodszych wczasowiczów, na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw, a w nim zjeżdżalna, tyrolka, piaskownica, karuzela i huśtawki.

(Plac zabaw przeznaczony jest dla dzieci do lat 12 /pod nadzorem opiekunów).

Mamy również salon gier wyposażony w stół bilardowy, bokser, stół do gry cymbergaj, stół do ping-ponga oraz gry na automatach.
Awesome Image

Wycieczki krajoznawcze

Zapraszamy na półgodzinna wycieczkę krajoznawczą kolorową ciuchcią po okolicy (minimalna ilość pasażerów – 10 osób)
Awesome Image

Czarter jachtu

Dla miłośników żagli oferujemy czarter dniowy jachtu TANGO 780 SPORT.
(wymagany co najmniej patent żeglarza jachtowego)
Awesome Image

Piękna flora

Ośrodek usytułowany jest wśród malowniczych drzew, nad samym brzegiem jeziora. Jego teren upiększają bujne lasy liściaste i iglaste. Miłośnicy przyrody mogą podziwiać tutaj nietypowe bananowce, magnolie, tulipanowce i wiele innych krzewów i kolorowych kwiatów.