O OŚRODKU

O ośrodku: 

 

Z dala od hałasu i zgiełku miasta. Bez pośpiechu i problemów dnia codziennego. Oferujemy noclegi w gminie Łąck nad pięknym jeziorem, gdzie czas płynie wolniej.
U nas możesz odpocząć! 
Ośrodek wypoczynkowy ZACISZE leży tuż nad brzegiem Jeziora Zdworskiego w samym sercu Pojezierza Gostynińskiego. Jest otoczony pięknymi lasami, które stanowią prawdziwy raj dla miłośników wycieczek i grzybiarzy.

W tej malowniczej okolicy znajduje się Gostynińsko - Włocławski Park Krajobrazowy z wieloma pomnikami przyrody, ścieżka pieszo-rowerowa
(8,5 km), Łącka stadnina ogierów z 1923 roku oraz galeria malarska Koszelówka. Samo jezioro (pow. 353 ha) jest największym polodowcowym jeziorem na Pojezierzu Gostynińskim. Żyje w nim wiele gatunków ryb, m. in. sandacz, węgorz, szczupak i leszcz. 

 

 
 

W ZACISZU na całą rodzinę czekają wygodne domki kempingowe, jak i domki całoroczne (wszystkie z łazienkami!). Mamy też duże pole namiotowe i miejsca na zrobienie ogniska. W Ośrodku ZACISZE organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: wesela, konferencje, szkolenia.

Swoim gościom oferujemy całodzienne wyżywienie oraz wiele atrakcji, m.in., wycieczki ciuchcią po okolicy, przejażdżki bryczką, jazdę konną, boisko do siatkówki. Świetna kuchnia i profesjonalna obsługa gwarantują powodzenie każdego przedsięwzięcia.

Dzięki atrakcjom takim jak własna plaża, zjeżdżalnia wodna, wypożyczalnia sprzętu pływającego, plac zabaw, ZACISZE to również doskonałe miejsce na zieloną szkołę nad jeziorem.

Na terenie naszego ośrodka jest możliwość parkowania przyczep kempingowych oraz camperów przez cały rok! Oferujemy czarter dniowy jachtu TANGO 780 SPORT. Mamy również przystań dla jachtów, łodzi motorowych oraz żaglowych. Dzięki naszej przystani Twoja łódź będzie na jeziorze przez cały sezon!

 

 

DANE KONTAKTOWE

        24 277 54 83

         KOSZELÓWKA 9, 09-520 ŁĄCK

         OWZACISZE@WP.PL

          56 1020 3974 0000 5102 0080 7933 

         NIP: 774-00-32-650, REG: 610070994

         REGULAMIN DO POBRANIA TUTAJ 

NAPISZ DO NAS